Скачати каталог

Каталог продукції

Купити металевий квадрат в компанії «Аконіт ДС»

Одним з найпоширеніших видів прокату є калібрований квадрат. Компанія «Аконіт ДС» пропонує вам купити металевий квадрат в Україні. Як великий постачальник каліброваної продукції, ми можемо запропонувати вам швидке і якісне виконання замовлення будь-яких обсягів. Працюючи з нами, ви завжди будете отримувати високоякісний продукт.

Як вибрати сталевий квадрат?

На наших складах завжди є сортамент сталевого квадрата від 4 до 100 мм.

Вся прокатна продукція виготовляється з таких популярних марок сталі як 0, 20, 35, 45, S235, S355, 20Х, 30Х, 40Х, ШХ15, 15ХФ, 30ХМА, 41Cr4, а також А12 та 11SMn30. Металевий квадрат від нашої фірми повністю відповідає стандартам ГОСТ 8559-75, а також європейським стандартам EN-10025, EN-10277, EN-10278.

Якщо не знаєте, який саме розмір або матеріал вам потрібен, ви можете отримати консультацію у наших фахівців. Крім того, ви завжди можете замовити квадратний прокат нестандартних розмірів.

Звідки береться сталевий квадрат?

Металопрокат, присутній у нашому асортименті, вироблено на провідних підприємствах Європи та на Череповецькому заводі ВАТ «СЕВЕРСТАЛЬ-МЕТИЗ» — одному з найбільших метизних підприємств Росії. Наша компанія може забезпечити будь-які обсяги сталевого квадрата, а так же поставляти прокат нестандартних розмірів на замовлення.

3 причини, щоб купити сталевий квадрат у нас

Нам довіряють десятки великих виробників, а також невеликі компанії. Працюючи з нами, ви завжди будете мати такі переваги:

  • Низька ціна;
  • Висока якість;
  • Оперативна доставка.

Ми працюємо як з оптовими, так і з роздрібними замовленнями — просто скажіть, що вам потрібно, і ми швидко поріжемо, запакуємо і привеземо сталевий квадрат. На нашому складі завжди є понад 1000 найменувань продукції, тому ви отримаєте своє замовлення оперативно!

Подробнее

Є питання?

Напишіть нам