Скачати каталог

Каталог продукції

Де купити сталевий шестигранник в Україні?

Сталевий шестигранник — це особливий тип металопрокату, який являє собою сталевий прут з шестигранним перетином. Він використовується для виробництва кріпильних елементів, деталей машин, вимірювальної техніки та багатьох інших речей. Висока універсальність цього продукту зробила його одним з найпопулярніших метизних товарів.

Калібрований шестигранник виробляється по ГОСТ 8560-78 та має високу точність виготовлення, якій відповідає готова продукцію. Саме тому при виборі цього прокату потрібно враховувати безліч чинників, що визначають його якість. Компанія «Аконіт ДС» може запропонувати вам якісний калібрований шестигранник за вигідною ціною.

Які шестигранники ми пропонуємо?

У нашому каталозі ви можете знайти шестигранний прокат зі сталей Ст.10, Ст.20, Ст.22К, Ст.35, Ст.45, S235, 20Х, 30Х, 40Х, ШХ15, 15ХФ, 30ХМА, 41Cr4, а також А12 і 11SMn30. Всі матеріали, представлені в каталозі, повністю відповідають стандартам ГОСТ 1050-88, ГОСТ 4543-71, а також європейським стандартам EN 10025, EN 10277 і EN 10278.

У нас ви можете замовити шестигранник з перетином від 4 до 150 мм. Виробники пропонують шестигранник довжиною від 3000 мм до 6000 мм. Наша компанія здійснює порізку прокату будь-якої довжини з точністю до 1мм.

Металопрокат, присутній в нашому асортименті, зроблено на провідних підприємствах Європи та на одному з найбільших метизних підприємств Росії, а саме — на Череповецькому заводі ВАТ «СЕВЕРСТАЛЬ-МЕТИЗ».

Чому варто купувати шестигранник у нас?

Ми є найбільшим дилером метизної продукції в Україні і можемо запропонувати своїм клієнтам такі переваги:

  • Оперативні поставки. Незалежно від обсягів та терміновості вашого замовлення, ми поставимо його точно в обумовлені строки. Розвинена логістична мережа дозволяє нам швидко відправляти продукцію у будь-яку точку України.
  • Доступні ціни. Не важливо, купуєте ви метиз оптом чи вроздріб, ми можемо запропонувати вам приємну ціну на сталевий шестигранник.
  • Широкий асортимент. На наших складах завжди в наявності близько 1000 найменувань товарів, які можуть бути оперативно доставлені покупцеві. Якщо ж ви не знайшли те, що шукали, замовте потрібний прокат, зателефонувавши нашим менеджерам та залишивши заявку.

Обираючи компанію «Аконіт ДС», ви обираєте високу якість за демократичною ціною!

Подробнее

Є питання?

Напишіть нам