Скачати каталог

Каталог продукції

Сталева смуга: висока якість та доступні ціни

Такий товар, як сталева смуга, має великий попит в машинобудівництві та інших галузях промисловості.

Якщо ви хочете купити сталеву смугу, але не знаєте, де це зробити, ми можемо запропонувати вам широкий асортимент цього продукту. Наша компанія «Аконіт ДС» є найбільшим українським постачальником сталевої холоднотягнутої і холоднокатаної смуги та співпрацює з провідними європейськими та російськими виробниками цього продукту.

Великий вибір сталевої смуги

У нашому асортименті ви знайдете металеву смугу виготовлену з широкого спектра матеріалів. Зокрема, ви завжди можете купити такі види каліброваної смуги як:

  • Конструкційна смуга — продукт найвищої якості, який використовується в машинобудивництві та для створення промислового обладнання.
  • Інструментальна смуга — використовується в промисловості, наприклад, для виготовлення ріжучого інструменту.

У нас завжди є в наявності великий вибір розмірів, проте якщо ви не знайшли потрібні вам габарити, їх завжди можна виготовити на замовлення. Ми співпрацюємо з одним з провідних метизних підприємств Росії — Череповецьким заводом ВАТ «СЕВЕРСТАЛЬ-МЕТИЗ» і є його офіційним дилером в Україні. Більш того, у нас є асортимент смуг провідних європейських виробників.

Чому варто купувати сталеву смугу в «Аконіт ДС»?

Купуючи прокат у нас, ви отримуєте кілька вигідних переваг:

  • Доступна ціна. Наша ціна за метр на сталеву смугу є однією з кращих в Україні.
  • Опт і роздріб. Ми працюємо з будь-якими обсягами продукції, тому можемо поставити вам стільки прокату, скільки знадобиться для ваших цілей.
  • Швидка доставка. Ми доставляємо продукцію як власним транспортом, так і за допомогою транспортних компаній. Оформляйте замовлення у нас, і ми доставимо його в будь-яку точку країни!

Продукція, пропонована «Аконіт ДС» відповідає українським та європейським стандартам якості, а багатий асортимент робить нас дійсно вигідним партнером, який гарантує привабливу вартість продукції.

Подробнее

Є питання?

Напишіть нам