Скачати каталог

Каталог продукції

За данним запитом не знайдено товарів

Купити сталь та прокат за доступною ціною

Хороша сталь — запорука якості будь-яких деталей та виробів. Саме вона визначає такі властивості як твердість, жорсткість, корозійна стійкість тощо.

Наші постачальники використовують сталь, виплавлену тільки електрометалургійним способом, який забезпечує найвищу якість сталі як за хімічним складом, так і за механічними властивостями. Така якість не забезпечується поширеним в Україні киснево-конвертерним та мартенівським методами виробництва сталі.

Придбати якісну сталь від виробника ви можете в компанії «Аконіт-ДС». Ми є найбільшим постачальником каліброваного металопрокату в Україні, тому можемо запропонувати вам ряд вигідних переваг.

Яка сталь у нас є?

У нашому каталозі ви можете знайти широкий вибір сталей різних марок, зокрема:

  • Вуглецеву. Найпопулярніша якісна конструкційна сталь, яка відрізняється нормованої твердістю та міцністю. В асортименті «Аконіт-ДС» ви знайдете низьковуглецеві, середньовуглецеві та високовуглецеві сталі для різних цілей.
  • Леговану. Сталь, до якої будо додано різні компоненти, наприклад, хром, нікель, марганець тощо. Так, за допомогою цих компонентів матеріал можна зробити нержавіючим або стійким до високих температур. Така сталь ділиться на низьколеговану, середньолеговану, а також високолеговану, а застосовуються вони в конструкційних, інструментальних та машинобудівних цілях.
  • Автоматну. Ця сталь дуже зручна в обробці та не призводить до швидкого зносу інструменту. Поєднання цих якостей робить її ідеальним матеріалом для масового виготовлення високоточних деталей та металовиробів.

У нас ви завжди зможете купити сталевий прокат таких популярних марок як Ст.10, Ст.20, Ст.22К, Ст.35, Ст.45, S235, 20Х, 30Х, 40Х, ШХ15, 15ХФ, 30ХМА, 41Cr4, а також А12 і 11SMn30.

Чому варто купувати сталевий прокат у нас?

Купуючи металевий прокат в «Аконіт-ДС», ви обираєте якість та надійність. Ми працюємо на українському ринку метизів з 2004 року і є офіційним дилером Череповецького заводу ВАТ «СЕВЕРСТАЛЬ-МЕТИЗ».

На наших складах завжди є понад 1000 найменувань продукції. У разі відсутності потрібної вам сталі, ви завжди можете купити її під замовлення, яке буде виконано та доставлено у найкоротші терміни. Вся продукція повністю відповідає ГОСТам і має найвищу якість.

Ми продаємо метиз не тільки оптом, але і в роздріб. Наші консультанти раді всім клієнтам — вони завжди допоможуть вам підібрати потрібну продукцію. При формуванні замовлення ви можете вказати бажаний хімічний склад сталі та інші характеристики, щоб переконатися в тому, що вона буде відповідати поставленим завданням.

Розвинена логістична мережа дозволяє нам швидко доставляти замовлення в будь-яку точку України, незалежно від обсягу і розміру замовлення.

Співпраця з «Аконіт-ДС» — це можливість отримувати потрібну продукцію за привабливою ціною точно в строк. Щоб переконатися в цьому, станьте нашим клієнтом — ми повністю виправдаємо всі ваші очікування!

Подробнее

Є питання?

Напишіть нам