Компанія

Компанія «Аконіт ДС» була заснована в 1999 році з однією метою — дати українському ринку якісну калібровану продукцію від провідних світових виробників. Відтоді ми стали одним з найбільших постачальників каліброваного металу в Україні. У нашому каталозі ви знайдете всі види металопрокату, а також шпонковий матеріал за доступною ціною.

Що у нас є?

Ми пропонуємо нашим покупцям широкий сортамент металопрокату, а саме:

  • Коло каліброване;
  • Квадрат калібрований;
  • Шестигранник калібрований;
  • Смугу калібровану;
  • Шпонковий матеріал калібрований.

Якщо ви вирішили купити металопрокат, то вас напевно зацікавить широкий вибір якісних матеріалів. Вся наша продукція вироблена з сертифікованих вуглецевих і легованих сталей, таких як Ст.10, Ст.20, Ст.22К, Ст.35, Ст.45, S235, 20Х, 30Х, 40Х, ШХ15, 15ХФ, 30ХМА, 41Cr4, а також А12 та 11SMn30. Всі вони повністю відповідають українським та європейським стандартам.

Чому варто купувати калібрований метал у нас?

Нашою головною перевагою є якість продукції, яка перевершує аналогічні товари від вітчизняних виробників. Так, наші заготівлі мають показник безвідходної переробки в 98-99%. Для порівняння, аналогічний показник у вітчизняних металургів досягає лише 60-70%. Купуючи якісний продукт ви економите, тому що не платите за бракований товар.

Ми є офіційним дистриб’ютором найбільших європейських компаній, тому у нас ви можете замовити будь-які обсяги металовиробів від 1 кілограма, а також придбати металопрокат нестандартної форми та розмірів. На наших складах завжди є понад 1000 найменувань каліброваного металопрокату, який може бути відправлений відразу ж у день замовлення. Ми доставляємо нашу продукцію по всій території України за допомогою транспортної компанії САТ та Нової Пошти.

Якщо ви не знаєте, який саме сталевий прокат вам потрібен, наші фахівці завжди будуть раді допомогти вам з вибором. Зателефонуйте нам та отримайте безкоштовну консультацію з будь-яких питань, що цікавлять вас.

Замовляючи доставку металу у нас, ви отримуєте одні з найвигідніших цін в Україні. Завдяки доступним цінам та високій якості, ми завоювали довіру сотень наших клієнтів.

Обирайте «Аконіт ДС» — ми знаємося на якісному металі!

Є питання?

Напишіть нам