Скачати каталог

Каталог продукції

Фільтри:
Марка сталі
Квалітет
Розмір

Поставка потрібного товару під замовлення

Залишити заявку Залишити заявку

Де купити калібрований круг?

Компанія «Аконіт ДС» пропонує вам купити калібрований круг. Цей сталевий металопрокат є дуже популярним та ходовим товаром, адже його використовують практично у всіх галузях промисловості. Так, металевий кругляк використовується для виготовлення валів, осей, тяг, пружин, заклепок, шайб та багато чого іншого. Свою назву він отримав за перетин круглої форми. Круглий пруток має розмір від 2 міліметрів та виробляється з вуглецевих та легованих сталей.

Сталевий круг з кращих матеріалів

У нашому асортименті ви можете знайти сталевий круг з таких популярних сталей як 10, 20, 35, 45, S235, S355, 20Х, 30Х, 40Х, ШХ15, 15ХФ, 30ХМА, 41Cr4, а також А12 і 11SMn30. Весь металевий круг, який поставляється нашою фірмою, повністю відповідає стандартам ГОСТ 7417-75, а також європейським EN-10025, EN-10277 та EN-10278.

У нас ви можете замовити сталевий круг з перетином від 2 до 150 мм і довжиною заготівель від 3000 мм до 6000 мм. Більш того, наша компанія здійснює порізку прокату будь-якої довжини з точністю до 1 мм.

Звідки ми беремо сталевий круг?

Металопрокат, що присутній в нашому асортименті, робиться на провідних підприємствах Європи та на одному з найбільших метизних підприємств Росії — на Череповецькому заводі ВАТ «СЕВЕРСТАЛЬ-МЕТИЗ». Наша компанія може гарантувати будь-які обсяги сталевого круга, а так же поставку прокату нестандартних розмірів на замовлення.

Чому варто купувати круглу сталь саме у нас?

Основою нашої філософії є ​​глибокий аналіз заявки кожного клієнта. Ми завжди шукаємо індивідуальний підхід та намагаємося дати покупцеві найбільш відповідний продукт. Саме тому ми вже багато років поставляємо круглий металопрокат в усі точки України, а наші клієнти цінують нас за такі очевидні переваги як:

  • Оперативна доставка;
  • Широкий асортимент;
  • Постійна наявність продукції на складі;
  • Доступні ціни;
  •  Кваліфікована консультація від досвідчених фахівців.

Обравши нас, ви можете забути про складнощі — просто скажіть, що вам потрібно та незабаром замовлення буде доставлено!

Подробнее

Є питання?

Напишіть нам