Скачати каталог

Каталог продукції

Поставка потрібного товару під замовлення

Залишити заявку Залишити заявку

Купити шпонку та шпонкові матеріали в «Аконіт ДС»

Компанія «Аконіт ДС» пропонує вам купити шпонку з доставкою у будь-яке місто України. Ми також пропонуємо якісну шпонкову сталь та інші метизні товари.

Шпонкою називається деталь, що вставляється у паз шпоночного з'єднання та бере участь в передачі обертального моменту. Саме тому шпонки затребувані як на великих підприємствах, так і серед приватних осіб, наприклад, автомобілістів. Під час роботи ця деталь піддається дуже великим навантаженням, тому їх виготовляють з міцних вуглецевих та легованих сталей, що демонструють стійкість до деформацій.

З чого зроблені наші шпонки?

Ми пропонуємо вам купити шпонку з якісної сталі марки 45 або її європейського аналога С45. Це конструкційна вуглецева сталь, де число «45» означає вміст вуглецю в сотих частках відсотка. Також ми поставляємо шпонку зі сталі S235.

Крім вуглецю, в складі цього матеріалу також є невелика кількість хрому, міді, кремнію та нікелю. Завдяки такому складу, шпонкова сталь відрізняється чудовою зносостійкістью, твердістю та пружністю. Цей матеріал вважається важкозварювальним, але у той самий час абсолютно не схильним до відпускної крихкості. Шпонковий матеріал повністю відповідає ГОСТ 8787-68.

У нашому каталозі ви можете купити шпонковий матеріал практично всіх розмірів. На нашому складі завжди в наявності понад 1000 найменувань метизної продукції, яка поставляється у вигляді прокату довжиною від 4000 до 6000 міліметрів.

Чому варто купувати шпонку у нас?

Ми є офіційним дилером Череповецького заводу ВАТ «СЕВЕРСТАЛЬ-МЕТИЗ», тому можемо в найкоротші терміни поставити навіть найбільші обсяги продукції, а також виготовити нестандартний шпонковий матеріал на замовлення. Ми можемо запропонувати своїм клієнтам такі переваги:
Будь-які обсяги продажів. Ми продаємо шпонку як оптом, так і в роздріб.

Доступні ціни. Прямі поставки продукції від виробника дозволяють нам встановлювати демократичну цінову політику. Ми завжди можемо запропонувати одні з кращих цін на металовироби в Україні.

Купуючи у нас, ви отримуєте вигідні умови та індивідуальний підхід до виконання вашої заявки!

Подробнее

Є питання?

Напишіть нам